Můj rok 2017

3. ledna 2018 v 11:41 | Terez |  Veškerosti
Mnoho lidí to možná nezajímá, ale třeba já teď cíleně vyhledávám články a videa na toto téma, abych viděla, co prožili ostatní a jak si svůj rok užili. Proto jsem se rozhodla napsat vlastní přehled uplynulého roku. Dělám to především pro sebe, abych si zavzpomínala na rok 2017 a vzpomínky tímto způsobem zachovala.


LEDEN: Silvestr jsem oslavila se svým přítelem a nejlepší kamarádkou. Seděli jsme u mě v obýváku, pili šampus, povídali si o uplynulém roce a dívali se na film. Přítel s kamarádkou se ještě neznali a musím říct - bylo to pěkně trapné :)
Poté mi začalo mé první zkouškové období na výšce, začala jsem si vybírat svatební šaty a byla jsem na kožní (což není tak zajímavá informace, ale byla jsem tam se svým dědečkem, což byla jedna z posledních společných chvil).

ÚNOR: V únoru jsme po pěti letech zorganizovali třídní sraz ze základky. Potkala jsem se spolužáky a učiteli a bylo to hrozně fajn. Poté jsem šla vybírat šaty se svými kamarádkami ze střední a konečně si jedny vybrala.

BŘEZEN: Šla jsem na svůj úplně první pohovor kvůli brigádě a začala pracovat v MIJA HELP. S přítelem (pardon, snoubencem) jsme začali pravidelně běhat. S mamkou a s babičkou jsme si zašly do kina a rozbila jsem si mobil.

DUBEN: V dubnu jsem dostala mobil nový. Byla jsem na výstavě OLGOJ CHORCHOJ, na vystoupení IMPRODŽOW, kde jsem si dala svůj první gin s tonicem a oslavila narozeniny otce mého přítele. Zajela jsem si na výlet do Kroměříže, kde jsem všem přítomným udělala přednášku o Tizianově obraze.

KVĚTEN: V květnu jsme měli jít na Majáles, ale náš "kamarád" si od ás vzal peníze za lístky, které nám osobně koupil a pak se už neozval. Takže jsme tam nešli. Také jsem odevzdala svou první vědeckou práci do školy a přijel mě na byt navštívit brácha.

ČERVEN: V červnu jsem měla jet na koncert Linkin Park, bohužel jsem místo toho jela na operaci slepého střeva. Zjistili mi boreliózu, kterou mám až doposud, zažila jsem naprosto skvělou rozlučku se svobodou, kdy jsme si zašly na virtuální realitu, hrály aktivity, natáčely videa a jedly pizzu.

ČERVENEC: V červenci jsem jela na výlet do Osvětiman, měla schůzku s paní na výzdobu na svatbu a často jsme chodili na hory. Měla jsem druhou rozlučku se svobodou, kterou jsem měla se svou "nejlepší" kamarádkou (ano, uvozovky) a po půl roce jsem se sešla s kamarádkou ze základky. A se snoubencem jsme si našli byt! Také jsme jeli do Alp, kde mého bráchu srazila motorka - hrůzný zážitek, naštěstí nikdo neměl žádné vážné následky.

SRPEN: V srpnu jsme rozváželi koláče, zaplatili zálohu za byt a byli v Tatrách se skvělou partou lidí. Měla jsem třetí rozlučku se svobodou, kdy jsme se v sedmnácti stupních šly v jedenáct večer koupat do přehrady ve spodním prádle :) Potom jsem se vdala, s rodinou jsme jeli na Šumavu, pak jsme si s manželem zajeli do Prahy a pak jsem dva dny téměř vkuse prozvracela.

ZÁŘÍ: V září jsem se stěhovala a můj dědeček měl operaci. O tři týdny později zemřel. Se svou "nejlepší" kamarádkou jsme si porpvé po 12letech zašly na kafe a stala se z toho naše tradice. Zašla jsem si na výstavu KMENY a brácha nás přijel znovu navštívit.

ŘÍJEN: V říjnu jsme si s manželem zajeli do Adršpachů, v lese s mamkou jsme potkaly divoké prase, našla jsem si novou brigádu a zjistila jsem, že má borelioźa je ještě horší než předtím.

LISTOPAD: V listopadu jsem oslavila své 21. narozeniny a pro svého manžela uspořádala tajnou narozeninovou oslavu, jelikož má narozeniny také v listopadu. Zajeli jsme si na naprosto spontánní výlet do Mikulova, snědla jsem obří hamburger a ostříhala si vlasy.

PROSINEC: Začátkem prosince jsem oslavila vánoce s holkama ze střední, poté i se svou "nejlepší" kamarádkou. S manželem jsme oslavili naše 5. výročí, byli jsme na vánočním večírku a několika nádherných adventních koncertech. A vánoční prázdniny jsem trávila opět se skvělou partou přátel.

Byl to docela fajn rok, i když náročný. Přežila jsem první zkouškové, viděla obraz Tiziana a jedla zdravě. Byla jsem na operaci, dostala boreliózu, užila si tři rozlučky a vdala se. Také jsem přečetla pouze 33 knih, byla jsem v Alpách, Tatrách, Kroměříži, Praze, Mikulově, na Šumavě a v Adršpachách. Potkala jsem prase, udělala svou první piňacoladu, smála jsem se, byla jsem smutná, přišla o blízké lidi a získala nové přátele. A já doufám, že letošní rok bude ještě o kousek lepší. Radostnější. A to i pro tebe.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 3. ledna 2018 v 20:19 | Reagovat

Nejkrásněji prožitý rok 2018 přeji deníku ženy!

2 Tereza Tereza | Web | 4. ledna 2018 v 11:11 | Reagovat

[1]: Děkuji mockrát, také přeji nádherný rok!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama