Ne/splněná předsevzetí

1. ledna 2018 v 14:47 | Terez |  Veškerosti
Asi jako většina lidí si i já dávám každý rok nějaká ta předsevzetí. Přesnější než předsevzetí je možná označení přání a cíle. Co chci příští rok zažít, co chci udělat, čeho chci dosáhnout. Na konci roku pak otevřu sešit a zhodnotím, co se mi splnilo a co ne. Teď bych se chtěla ohlédnout za rokem 2017 a podělit se s vámi o mých (ne)splněných předsevzetích.
1. Napsat příběh - SPLNĚNO Napsala jsem povídku, začala psát jednu novou a dopisovat jednu starou.

2. Jít na koncert - SPLNĚNO Měla jsem jít na koncert Linkin Park, místo toho jsem ležela v nemocnici. Ale zašla jsem si na dva překrásné adventní koncerty, a to se počítá!

3. Poznat nové země - NESPLNĚNO V žádné nové zemi jsem bohužel nebyla, ale celkem slušně jsem si pocestovala po Česku a nejen tam. Byla jsem i v Rakousku a na Slovensku, a to jsou také krásné země.

4. Hodně studovat - NESPLNĚNO Co si to pořád namlouvám :)

5. Vdát se - SPLNĚNO Ano, v létě jsem se skutečně vdala, je ze mě paní, i když duchem jsem stále dítě.

6. Být dobrou manželkou - (NE)SPLNĚNO Ne vždy jde všechno tak, jak bych si sama představovala. Jedno však vím - pořád mám co zlepšovat.

7. Najít si brigádu - SPLNĚNO A hned dvakrát.

8. Chodit do kina - SPLNĚNO Mohlo to být sice lepší, ale několikrát jsem si do kina zašla. A pokaždé to bylo mo super.

9. Žít spontánně - NESPLNĚNO Toto mi nejde, to já neumím. Asi jsem pro takový život nebyla stvořena, ať se snažím to změnit jak chci.

A nakonec:
Být spokojená, být milosrdná, mít se ráda. A to jsem splnila tak napůl. Dařilo se mi tak jak kdy. Někdy ano, někdy ne. Ale snažila jsem se, a ve svých snahách hodlám vytrvat.


Pro rok 2018 (jo, právě jsem napsala 2017, budu si muset znovu zvykat na novou číslovku :)) zatím předsevzetí sepsána nemám. Ale víte co? Těším se na to. Protože mi to vždy dodá novou energii a odhodlání se svým životem něco konečně udělat.

A co vy, dáváte si předsevzetí? Co se vám v minulém roce ne/podařilo splnit? Krásný Nový Rok!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 1. ledna 2018 v 19:58 | Reagovat

Mnoho eskamotérských kousků a svedených srdcí přeji do roku Kachny!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama